У Сумах через вибух дрона травмована 23-річна дівчина

20 лютого ввечері у Сумах через атаки армії країни-агресора, внаслідок вибуху БпЛА невстановленого типу була травмована 23-річна дівчина та пошкоджено фасад багатоповерхівки.

Про це повідомляє поліція області.

Окрім того, внаслідок влучання ще одного безпілотника у приватний житловий сектор пошкоджені вікна та фасади двох приватних будинків.

Ще один літальний апарат пошкодив багатоквартирний будинок у Лебедині, там також частково вибиті вікна.

На місцях подій працювали правоохоронці, зокрема слідчо-оперативні групи, криміналісти та вибухотехніки поліції. Вони зафіксували наслідки атак, а також провели огляди на наявність вибухонебезпечних предметів, аби убезпечити громадян від додаткових загроз.

Читайте також:
Росія завдала удару ракетою по промисловій зоні в Сумах

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна