У ніч проти 13 лютого дрони Служби безпеки України повторно уразили нафтопереробну станцію “Андреаполь”, що у Тверській області РФ.
Про це пишуть низка українських ЗМІ з посиланням на джерела в СБУ, зокрема, “Укрінформ” та “Громадське“.
Ця станція є важливою частиною Балтійської трубопровідної системи.
Як зазначається, унаслідок удару безпілотників сталося загоряння в районі закритого розподільного пристрою та складу котельного обладнання. Перекачування нафти станцією тимчасово зупиняли.
Губернатор Тверської області рф Ігор Руденя повідомив, що над регіоном відбили атаку 9 БпЛА.
Це вже друга атака дронів СБУ на цей об’єкт. Перша відбулася 29 січня цього року. Тоді було пошкоджено фільтраційний помповий майданчик, цистерни з присадками, стався розлив нафтопродуктів і пожежа.
“Кожен день простою цієї нафтоперекачувальної станції завдає росії десятки мільйонів доларів збитків, адже вона є частиною трубопроводу, яким нафта постачається в термінал “Усть-Луга“ на Балтійському морі. Дронові санкції СБУ проти російського нафтового комплексу триватимуть і надалі”, — зазначив співрозмовник журналістів.
Читайте також:
Дрони СБУ уразили нафтоперекачувальну станцію й ракетний арсенал росіян у Тверській області, – джерела
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!