У вівторок, 11 лютого, у Київській області сапери знешкодили новітню російську крилату ракету класу “повітря-земля” Х-69.
Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Рятувальники уточнили, що раніше великий підозрілий об’єкт помітили в полі місцеві жителі й одразу повідомили про це до Служби порятунку 101.
Фахівці Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС ідентифікували знахідку як новітню російську високоточну крилату ракету класу «повітря-земля» Х-69.
Сапери успішно знешкодили ракету, після чого передали її спеціалістам для подальшого вивчення.
“Будьте пильними! У разі виявлення невідомих або потенційно небезпечних предметів не наближайтеся до них, не чіпайте, а одразу телефонуйте 101. Ваша обачність може зберегти життя!”, — закликали в ДСНС.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!