У Ванкувері відбулася урочиста церемонія відкриття “Ігор нескорених”: українських ветеранів зустрічали, аплодуючи стоячи. ВІДЕО

Збірна України взяла участь у церемонії відкриття “Ігор нескорених-2025” у канадському місті Ванкувер. Це одні із найбільших міжнародних змагань серед ветеранів і військовослужбовців.

Як повідомляє “Суспільне. Спорт”, це уже п’яті такі змагання, в яких бере участь Україна. Цього року наша збірна представлена найбільшою командою – 35 військовослужбовців та ветеранів, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій в російсько-українській війні з 2014 року.

Фото: Invictus Games: Team Ukraine

Церемонія відкриття відбулася на стадіоні “БіСі Плейс”, який вміщує 54.5 тисяч глядацьких місць. На урочистий захід прибули представники 25 країн — загалом організатори змагань анонсували участь до 550 учасників.

Старт церемонії відкриття розпочався з виходів учасників з різних країн — українську команду зустрічали, аплодуючи стоячи.

На церемонії відкриття Ігор був присутній їхній організатор принц Гаррі разом з дружиною Меган. Після промови, в якій герцог Сассекський відзначив роль мужності та сили духу, яку символізують учасники змагань, а також необхідність екстраполяції цих характеристик усьому світу, який цього потребує, він поспілкувався з українською збірною.

Читайте також:
Ветеранам компенсуватимуть походи в спортзал: стартував прийом заяв на отримання 1500 грн у квартал

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна