Євген Мойсюк і Валерій Чуркін – нові заступники міністра оборони

Кабінет Міністрів України призначив двох нових заступників міністра оборони: генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка і капітана Валерія Чуркіна.

Про це інформує глава МО Рустем Умєров в п’ятницю, 7 лютого.

“Генерал-лейтенант Євген Мойсюк – один із найдосвідченіших офіцерів нашої армії, бойовий командир. Його зона відповідальності – розвиток та генерація Сил оборони, включаючи мобілізаційні процеси та підготовку воїнів. Досвід Мойсюка охоплює командування Десантно-штурмовими військами, службу на посаді заступника Головнокомандувача ЗСУ, участь у миротворчих місіях у Косово та Іраку”, – написав Мойсюк.

Офіцер, учасник бойових дій, який долучився до лав ЗСУ в перші дні повномасштабного вторгнення, капітан Валерій Чуркін – лідер інновацій у сфері військових технологій, керівник Центру масштабування технологічних рішень (ЦМТР) ЗСУ, інформує Умєров.

“Як заступник міністра, він зосередиться на оборонних інноваціях і технологічному розвитку української армії. Його підрозділ вже сьогодні реалізовує понад 50 ключових проєктів у сфері військового IT та MILTECH, впроваджуючи сучасні рішення на полі бою. На новій посаді очікуємо масштабування цієї роботи”, – йдеться в дописі глави МО.

Умєров додав, що ці рішення – “частина комплексного підходу до посилення наших Збройних сил, модернізації управління та технологічного розвитку армії”.

Читайте також:
Зеленський звільнив генерала Мойсюка з посади уповноваженого з гарантій безпеки

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна