У Дніпропетровській області внаслідок російських атак був знищений ліцей, також пошкоджені понад 20 інших будівель та будинків.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у четвер, 30 січня.
Внаслідок атаки РФ ввечері 29 січня у Синельниківському районі знищений ліцей. Рятувальники приборкали пожежу.
Крім того, через ворожі обстріли пошкоджені будинок культури, релігійна установа, адмінбудівля, пошта, магазин, підприємство і 22 приватні будинки. Зачепило лінію електропередач.
За даними голови Дніпропетровської ОВА, люди не постраждали.
Також повідомляється, що вночі Росія з важкої артилерії вдарила по Мирівській громаді Нікопольського району. Загиблих і поранених немає.
За ніч у Дніпропетровській області бійці Повітряного командування “Схід” знищили два дрони.
Читайте також:
На Дніпропетровщині росіяни поранили 11-річну дитину
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!