Оператори 3-го полку Сил спеціальних операцій ЗС України виявили щонайменше чотирьох російських окупантів, які зайняли бліндаж на колишній позиції Сил оборони на одному з найгарячіших оперативних напрямків російсько-української війни. Воїни ретельно спланували наліт на ворожу позицію та знищення ворогів, які її тримали.
Про це розповіли у середу, 29 січня, на сторінці Командування Сил спецоперацій у фейсбуці.
“Група ССО зухвало увірвалася впритул до ворожої позиції на броньованому Humvee. Оператори взяли вихід з бліндажа під вогневий контроль та закинули всередину 13 кілограмів “семтекса” – пластичної вибухівки на основі гексогену та тетранітропентаеритриту. Потужний вибух залишив на місці ворожого бліндажа лишень вирву та рештки російських окупантів”, – розповіли бійці.
Після успішно проведеної операції група 3-го полку ССО відійшла в безпечне місце без втрат.
Читайте також:
На Краматорську напрямку росіяни пробували штурмувати на мотоциклах, Сили оборони все знищили. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!