За два тижні з моменту запуску національної програми підтримки військових “Плюси” українські захисники придбали майже 200 000 літрів пального у застосунку “Армія+”.
Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони 6 січня.
В оборонному відомстві розповіли, що 5 624 військовослужбовців ЗСУ встигли згенерувати QR-коди зі знижками на пальне та меню на АЗК від “Укрнафти”, що дозволило зекономити 550 000 гривень.
Військові водії найчастіше купували зі знижками дизельне пальне (86 200 л), бензин (79 700 л) та газ (19 600 л).
Нині новим сервісом в “Армія+” можуть скористатися військовослужбовці Збройних сил, Національної гвардії та Державної спеціальної служби транспорту. Далі доступ до застосунку, зокрема до “Плюсів”, поширюватиметься на всі Сили оборони України.
24 грудня 2024 року міністр оборони Рустем Умєров повідомив, що у застосунку “Армія+” запускають нову загальнонаціональну програму підтримки військовослужбовців “Плюси”. За його словами, програма на основі співпраці із бізнесом надаватиме українським військовим низку преференцій у повсякденному житті.
Читайте також:
За тиждень військові купили 1104 залізничних квитки через спеціальний резерв у “Армія+”
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!