Рада провалила голосування щодо звільнення Бойка з парламентського комітету

Народні депутати не відкликали голову “Платформи за життя та мир” Юрія Бойка з посади члена Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Про це повідомив народний обранець Ярослав Железняк.

Так, у Верховній Раді розглядали постанову про звільнення Бойка з Комітету з прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій.

Але для його відкликання не вистачило голосів. “За” проголосували 217 нардепів.

Що передувало

Колишній соратник Віктора Медведчука, ексрегіонал та колишній лідер забороненої партії “ОПЗЖ” Юрій Бойко напередодні опублікував відео в TikTok, де заявив про нібито  “радикалів”, які “почали зносити пам’ятники по країні, перейменовувати міста, забороняти людям говорити рідною мовою, забороняти в Україні ту церкву, до якої вони хочуть ходити”.

Наприкінці Бойко також заявив, що “люди все більше виступають проти насильства та за єднання”.

17 грудня стало відомо, що Бойка викликали на допит до Служби безпеки після його проросійських заяв про “радикалів” в Україні.

Цього ж дня Бойко записав відео з вибаченнями після виклику на допит до Служби безпеки України.

Читайте також:
“Не можна говорити про насильство, не згадуючи Путіна”: Стефанчук відреагував на проросійські заяви екрегіонала Бойка

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна