Краще на українському ринку: тактичні підсумки Rarog ℗

Аксесуар чи предмет першої потреби?.. Про тактичні підсумки можна думати різне, або не думати зовсім, якщо ви цивільний. А от висновок військових більш категоричний: уявити екіпірування без підсумків важко, якщо не сказати – неможливо.

У Другу світову солдати носили на ремені підсумки одного зразка ― для патронів, а пізніше, у період зростання і модернізації озброєння, асортимент значно зріс: з’явилися підсумки для магазинів, гранат, інструментів, фляг… А як створили зручні розвантажувальні системи, до них розробили індивідуальні аксесуари ― для приладів нічного бачення і для прицілів, для аптечок і систем зв’язку. Тобто низка цих сумок різних розмірів і конфігурацій ― результат еволюції. І зараз кожен військовий завдяки системам розвантаження і особливостям конструкції бронежилетів може використовувати ту кількість підсумків, яка необхідна для виконання завдання і є найбільш комфортною.

Основні види підсумків

  • Магазинні. Вони виготовлені для набоїв конкретного типу зброї ― для пістолетних, для снайперських чи штурмових гвинтівок тощо.
  • Гранатні. Їхнє призначення ― перенесення гранат з обов’язковим зручним і швидким доступом до них.
  • Медичні. Зараз вони індивідуальні: кожен боєць має особисту аптечку і кілька турнікетів, для яких передбачено спеціальне місце і кріплення.
  • Утилітарні. Вони найбільш різноманітні і служать для приладдя з чищення зброї, для документів і інструментів, для сухпаю, мультитулів і інших особистих речей.

Основні параметри для оцінки і вибору

До тактичних підсумків застосовуються ті ж характеристики і параметри, що й до інших предметів якісного екіпірування в умовах фронтових дій.

  • Форма і розміри. 
  • Міцність і стійкість до вологи і вогню. 
  • Зручність і доступ до відділень. 
  • Універсальність. 

Особливості підсумків Rarog

Rarog Tactical Gear ― один із кращих зразків сучасного спорядження на українському ринку. Тактичні підсумки разом з іншим екіпіруванням Rarog.ua пройшли випробування в бойових умовах, про них із задоволенням розповідають бійці.

  • Використана найміцніша із відомих на цей час тканина для військового екіпірування ― Cordura 1000D, яка має додаткове покриття DWR, що робить її стійкою до води і різного роду оливи.
  • Сумки невидимі для приладів нічного бачення, бо оброблені NIR-просоченням.
  • Догляд за ними максимально простий, оскільки всі вироби мають люверси для самоочищення від піску та води.
  • Аксесуари оснащені додатковою платформою Molle Laser Cut. Це сучасний стандарт з’єднання деталей екіпірування ― жодних гачків чи кліпсів, лише стропний ремінець для кріплення підсумків і комірки-ряди. Laser Cut — остання версія Molle, місце для модульної стропи вирізане на тканині лазером.
  • Відділення і кишені мають клапани на Velcro (стрічка-контакт, чи липучка)

Тож тепер, знаючи про основні види і особливості підсумків, ви можете зробити відповідальний і обґрунтований вибір, і тим самим забезпечити ефективність виконання бойових завдань.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна