Мелоні зустрілася з Орбаном: говорили й про Україну

Прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні на зустрічі зі своїм угорським колегою Віктором Орбаном обговорили підтримку справедливого миру в Україні та відновлення країни після війни.

Про це 5 грудня повідомляє “Європейська правда” з посиланням на AP.

На зустрічі також йшлося про Близький Схід.

Мелоні також привітала Орбана з шестимісячним ротаційним головуванням у Раді ЄС, першим етапом переговорів про вступ до ЄС з Албанією та прогресом, досягнутим з Болгарією і Румунією в розширенні Шенгенської зони.

Лідери також підкреслили важливість вирішення проблеми нелегальної міграції, закликавши до посилення співпраці для усунення першопричин і боротьби з торгівлею людьми та контрабандою.

Читайте також:
Зеленський вперше за час повномасштабної війни прибув до Угорщини і зустрівся з Орбаном
“Не може не викликати жаху”: Орбан зреагував на план перемоги України. І тепер хоче переговорів ЄС із Росією

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна