Як уникнути непотрібних подарунків? Вихід — вішлист онлайн ℗

Що подарувати на Різдво, Новий рік, день народження чи інше свято — так, щоб подарунок був і бажаним, і справді потрібним? Це непросте питання, яке у звичну пору року турбує всіх нас час від часу (на дні народження близьких людей, після запрошення на весілля чи інші подібні нагоди), у період різдвяних та новорічних свят набуває особливої ваги. Адже в цей час подарунків доводиться дарувати багато, та ще й не тільки друзям та рідним, смаки яких бодай якось можна вгадати!

На щастя, завдяки інтернету в наше життя прийшло чудове розв’язання цієї проблеми, уже давно популярне у світі: вішлисти. Ненавидите отримувати непотрібні подарунки? Вихід простий: складіть вішлист онлайн і розмістіть посилання на нього у своїх соцмережах. Тепер кожен потенційний дарувальник знатиме, що саме ви мрієте отримати: і людям менше клопоту, і вам потім не доведеться сушити голову, куди подіти купу непотрібного барахла, яке дарували з найкращими намірами.

Якщо ж досі ви з такою корисною опцією не стикалися, розповідаємо, що таке вішлист онлайн.

Чому варто створити вішлист?

Вішлист у перекладі з англійської  — “перелік бажань”. У західній культурі складання списків бажаних подарунків популярне вже дуже давно, особливо з таких нагод, як весілля чи новосілля.

Тим, хто любить сюрпризи, вішлисти видаються надто практичними — мовляв, “а як же радість від несподіванки?!”. Але несподіванки бувають не лише приємними. А отримати в подарунок справді потрібну річ, про яку ви, можливо, давно мріяли, але з якихось причин не могли її придбати — це точно завжди приємно.

Як створити “правильний” вішлист

Щоб ваш вішлист став дійсно корисним інструментом, варто врахувати кілька рекомендацій.

  • Будьте конкретними. Намагайтеся чітко зазначати моделі, кольори, розміри та інші характеристики бажаних речей. Це дозволить тим, хто вибирає подарунок, краще зрозуміти, що саме вас цікавить. Наприклад, якщо йдеться про побутову техніку — вказуйте не лише абстрактний “міксер”, а модель і технічні характеристики. Те саме стосується одягу. Адже якщо написати просто “хочу червону сукню” — є ризик отримати замість бажаного вечірнього плаття на бретельках “в обліпку” більший на три розміри “халат” з довгим рукавом.
  • Додавайте посилання на товари. Найкраще, що ви можете зробити, аби уникнути прикрих помилок — це одразу обрати конкретну річ в інтернет-магазині й дати посилання на неї у вішлисті. Сучасні онлайн-платформи для розміщення вішлистів підтримують таку функцію, яка значно спростить життя і вам, і, передусім, вашим дарувальникам.
  • Оновлюйте список регулярно. Бажання можуть змінюватися з часом, тож вішлист потребує періодичного оновлення. Регулярно його переглядайте, видаляйте те, що більше не актуально, і додавайте нові побажання.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна