Мерехтіння новорічних гірлянд завжди зачаровує. Зворушливе блимання ліхтариків перетворює будь-яку квартиру на чарівний будиночок Святого Миколая. Якщо й ви бажаєте прикрасити свою оселю до свят, то маємо для вас декілька порад та рекомендацій, як обрати гірлянди новорічні для вашого будинку.
Гірлянди можуть бути автономними та стаціонарними. Прикраси зі стаціонарним живленням можуть підключатися до різних мереж:
220В. Цей варіант підходить для будинків, офісів та виїзних вечірок;
24В. Прекрасний варіант для подій на відкритому просторі;
сонячні батареї. Завдяки енергії сонця гірлянда буде працювати навіть за відсутності централізованого електропостачання. Цей варіант підходить для прикрашання саду, балкону чи тераси.
В автономних гірляндах джерелом живлення є звичайні батарейки чи акумулятори, що вбудовані в пристрій.
Сучасні виробники пропонують безліч форм та конфігурацій новорічних гірлянд. Кожна з них підходить для прикрашання певної ділянки будинку, але більшість – це універсальні моделі. Ось найпоширеніші варіанти:
Нитка. Це традиційна гірлянда у вигляді проводу із зафіксованими на ньому однотонними чи кольоровими лампочками. Це універсальний декор, що їм можна прикрасити стіни, полиці, двері, поручні на сходах та інші поверхні в будинку. Сам провід буває чорного, білого, зеленого кольору, в колір лампочок, або прозорим.
Дріт. Гірлянда з тонкого дроту, на якому кріпляться світлодіоди. З неї можна зробити прикраси будь-якої форми, а також помістити в середину декоративних пляшок або інших елементів новорічного декору.
Бахрома. Прикраса має вигляд горизонтального дроту, що є основою, на яку кріпляться вертикальні нитки з лампочками. Край гірлянди хвилеподібний. Вона ефектно виглядає на балконах, терасах, верандах, на козирках дахів та фасадах будинків.
Штора. Ця модель схожа з гірляндою бахромою, проте в ній до основи прикріплені дуже довгі нитки. Їх довжина може сягати 9 метрів. Такими гірляндами гарно прикрашати двері, вікна, альтанки, також вони будуть чудовим елементом фотозони.
Сітка. Зовні гірлянда дійсно нагадує рибальську сітку, прикрашену яскравими вогниками. Нею прикрашають вінка та фасади будинків.
Кожен з цих типів гірлянд може відрізнятися кольором, довжиною та кількістю лампочок.
Якщо орієнтуватися за ціною, то найдоступніший варіант – гірлянди з лампочками накалювання. Проте в процесі використання такі прикраси споживають відносно багато електроенергії, можуть нагріватися та й служать не досить довго. Гірлянди зі світлодіодними LED лампочками, хоч і коштують дещо дорожче, проте служать довше, працюють економніше та мають безмежний асортимент кольорів та ефектів.
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!