Як вибрати новорічні гірлянди для прикраси будинку: поради та рекомендації ℗

Мерехтіння новорічних гірлянд завжди зачаровує. Зворушливе блимання ліхтариків перетворює будь-яку квартиру на чарівний будиночок Святого Миколая. Якщо й ви бажаєте прикрасити свою оселю до свят, то маємо для вас декілька порад та рекомендацій, як обрати гірлянди новорічні для вашого будинку.

Визначтеся з джерелом живлення

Гірлянди можуть бути автономними та стаціонарними. Прикраси зі стаціонарним живленням можуть підключатися до різних мереж:

220В. Цей варіант підходить для будинків, офісів та виїзних вечірок;

24В. Прекрасний варіант для подій на відкритому просторі;

сонячні батареї. Завдяки енергії сонця гірлянда буде працювати навіть за відсутності централізованого електропостачання. Цей варіант підходить для прикрашання саду, балкону чи тераси.

В автономних гірляндах джерелом живлення є звичайні батарейки чи акумулятори, що вбудовані в пристрій.

Визначтеся з формою

Сучасні виробники пропонують безліч форм та конфігурацій новорічних гірлянд. Кожна з них підходить для прикрашання певної ділянки будинку, але більшість – це універсальні моделі. Ось найпоширеніші варіанти:

Нитка. Це традиційна гірлянда у вигляді проводу із зафіксованими на ньому однотонними чи кольоровими лампочками. Це універсальний декор, що їм можна прикрасити стіни, полиці, двері, поручні на сходах та інші поверхні в будинку. Сам провід буває чорного, білого, зеленого кольору, в колір лампочок, або прозорим.

Дріт. Гірлянда з тонкого дроту, на якому кріпляться світлодіоди. З неї можна зробити прикраси будь-якої форми, а також помістити в середину декоративних пляшок або інших елементів новорічного декору.

Бахрома. Прикраса має вигляд горизонтального дроту, що є основою, на яку кріпляться вертикальні нитки з лампочками. Край гірлянди хвилеподібний. Вона ефектно виглядає на балконах, терасах, верандах, на козирках дахів та фасадах будинків.

Штора. Ця модель схожа з гірляндою бахромою, проте в ній до основи прикріплені дуже довгі нитки. Їх довжина може сягати 9 метрів. Такими гірляндами гарно прикрашати двері, вікна, альтанки, також вони будуть чудовим елементом фотозони.

Сітка. Зовні гірлянда дійсно нагадує рибальську сітку, прикрашену яскравими вогниками. Нею прикрашають вінка та фасади будинків.

Кожен з цих типів гірлянд може відрізнятися кольором, довжиною та кількістю лампочок.

Правильно обирайте тип лампочок

Якщо орієнтуватися за ціною, то найдоступніший варіант – гірлянди з лампочками накалювання. Проте в процесі використання такі прикраси споживають відносно багато електроенергії, можуть нагріватися та й служать не досить довго. Гірлянди зі світлодіодними LED лампочками, хоч і коштують дещо дорожче, проте служать довше, працюють економніше та мають безмежний асортимент кольорів та ефектів.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна