Регулярно проходити профілактичний медичний огляд – це звичка, яка, без перебільшення, може врятувати життя. Адже саме візит до лікаря не тоді, коли вже “припекло”, а тоді, коли, здавалося б, нічого не турбує, дозволяє виявити хворобу на ранній стадії чи взагалі їй запобігти. Так само важливо регулярно здавати загальні аналізи крові та сечі.
Втім, нерідко пацієнти вважають важливим перевірити кров, а от сеча, мовляв, “нічого цікавого” не покаже. Про те це дуже хибне враження. Наприклад, загальний аналіз сечі в Меділабс допоможе не лише одразу виявити чимало захворювань, а й вчасно відстежити можливий ризик порушення роботи певних органів. Що ж показує аналіз сечі і як підготуватися до його здачі? Розповідаємо.
Організм людини – складний багатофункціональний механізм, у процесі роботи якого утворюється багато відходів. Загальний аналіз сечі допомагає оцінити, наскільки якісно організм здатен виконувати самоочищення. А саме від цього залежить, чи все функціонує правильно.
Будь-який автовласник знає, як важливо для стабільної роботи двигуна вчасно проводити заміну мастила й очищення фільтрів. Наш організм без регулярного очищення також ламається й може “заглохнути”. І його “ремонт” може обійтися вам значно дорожче, ніж новий автомобіль.
Підготовка до аналізу дуже проста. Найкраще – придбати в аптеці спеціальний контейнер для сечі. Проте якщо такої можливості у вас немає, можна взяти чисту, суху скляну ємність із герметичною кришкою.
Збирати сечу треба вранці, після ретельної гігієни статевих органів. Бажано випустити першу невелику порцію в унітаз і зібрати в баночку решту.
Якщо у вас залишаються питання щодо підготовки або інших моментів, усе про здачу аналізу сечі можна прочитати на сайті https://medilabs.com.ua/.
Основна мета цього лабораторного дослідження – скринінг захворювань органів сечовидільної системи. Якщо показники відповідають нормі, отже, й сечовидільна система, від якої значною мірою залежить здоров’я всього організму, функціонує нормально. Під час діагностики оцінюють зовнішній вигляд, склад сечі, рівень кислотності (рН) та концентрацію в ній деяких хімічних компонентів:
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!