Росіяни скинули авіабомби на багатоповерхівки в Харкові: 21 людина постраждала. ВІДЕО

удар по харкову 21 вересня 2024 року

Близько 22:45 21 вересня збройні сили РФ здійснили черговий обстріл м. Харкова та Харківського району, внаслідок чого постраждала 21 людина.

Про це повідомляють голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, міський голова Харкова Ігор Терехов і Харківська обласна прокуратура.

Для ударів був використаний літак Су-34, який з м. Бєлгород (РФ) здійснив пуски трьох керованих авіаційних бомб. За попередніми даними, це ФАБ-250 з УМПК.

У Шевченківському районі міста Харкова зазнали руйнувань житлові будинки 16 та 9 поверхів, пошкоджені ще 7 будинків, будівля дитсадка. Вибито понад 1200 вікон, пошкоджено 21 приватний автомобіль. Постраждала 21 особа із них 3 дитини (хлопець 17 років, дівчина 17 років, дівчинка 8 років). Станом на зараз госпіталізовано 8 людей. Двоє (хлопець 17 років та жінка 39 років) — у важкому стані. Інші – стан середньої тяжкості.

Як повідомили в ДСНС, з житлового 16-поверхового будинку, біля якого влучила ворожа бомба, евакуйовано 68 осіб. Вогнеборці ліквідували пожежі 4 автомобілів на загальній площі 50 м кв. Проводились роботи з розбирання зруйнованих конструкцій входу до під’їзду 16-поверхівки. До ліквідації ворожого удару залучались 8 одиниць техніки та 44 рятувальники ДСНС.

Також зафіксовано влучання на території Малоданилівської ОТГ в районі житлової забудови.

На місці працюють прокурори та слідчі поліції з метою фіксації воєнних злочинів. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни).

Читайте також:
Вночі Росія атакувала Україну двома ракетами і 80 “шахедами”

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна