У ніч на 14 вересня російські війська атакували Київ “шахедами”. У передмісті столиці працювала протиповітряна оборона.
Про це повідомляють начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко і міський голова Києва Віталій Кличко.
За словами Попка, зафіксовано падіння уламків на межі міста та області, за межами житлової забудови. Інформації щодо потерпілих чи руйнувань не надходила.
Як повідомив Віталій Кличко, в Оболонському районі Києва уламки БпЛА впали на територію комунального підприємства. Пожежі не виникло.
Читайте також:
Вночі ППО збила 72 із 76 запущених Росією “шахедів”: атакували 12 областей
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!