На війні загинув дворазовий чемпіон світу і багаторазовий чемпіон України з панкратіону, черкасець Ярослав Стрілець.
Про це повідомили в пресслужбі Спортивного комітету України.
Ярославу виповнився лише 21 рік. Він пішов добровольцем боронити країну в зовсім юному віці, коли йому було лише 19.
“До своєї справи – що на тренуваннях та змаганнях, що на фронті – він завжди ставився з надзвичайною відповідальністю, намагаючись бути найкращим і найпершим в усьому. Він ставив перед собою найвищу планку: стати абсолютним чемпіоном світу. Та коли російські орди вдерлися до рідної країни, цю мрію довелося відкласти. І, як виявилося, – назавжди”, – розповіли в Спортивному комітеті.
В одному з інтерв’ю Ярослав сказав: «Усі мої бої були важкими, а найбільш тяжкий бій ще попереду». На жаль, цей бій став для героя останнім.
Читайте також:
Біля Часового Яру загинув оператор-вогнеметник ССО Роман Дяченко
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!