Нерухомість у Туреччині – правильна інвестиція, котра принесе прибуток ℗

Туреччина – це країна, котра відома людям завдяки своїй багатій історії, великій кількості визначних місць та чистим пляжам на берегах трьох морів – Чорного, Мармурового та Середземного. Це є популярна країна серед туристів, вони туди їдуть цілий рік. Тому ринок нерухомості добре розвинувся. Популярна різна нерухомість: квартири, вілли, таунхауси, апартаменти тощо. Квартири в Туреччині для багатьох інвесторів є найбільш оптимальним варіантом через кілька причин.

Причини популярності квартир у Туреччині

Таке житло є популярним через кілька причин. Серед них – такі:

  • Доступність у плані ціни. Квартири – це той вид нерухомості, котрий є доступним для багатьох інвесторів та людей, котрі бажають залишитися в Туреччині на більш довгий час. Ціна набагато нижча, ніж у вілл та інших окремих приватних будинків, і це суттєво економить покупцеві бюджет.
  • Можливість оформити прописку. Це важливо для тих, хто хоче на довгий термін лишитися в Туреччині. Квартира – це найдешевший вид нерухомості, де подібне можна зробити, адже в більш дешевих апартаментах та студіях прописку оформити законом не дозволено. І так – не тільки в Туреччині.
  • Якщо квартира купується задля інвестиції, то через 10-20 років вона принесе прибуток. Це якщо здавати житло туристам у короткострокову оренду. При дохідності в 5-12% це є вигідним рішенням.
  • Широкий вибір квартир на ринку. Це дозволяє інвестору та простому покупцеві обрати саме те житло, котре необхідне. А обирати треба з розумом та уважно.
  • Квартири будуються в сучасних житлових комплексах, у яких є все необхідне для комфортного проживання. Зазвичай це охорона, широка парковка, аптека та подібне. Такі житлові комплекси знаходяться недалеко від інших важливих місць – лікарень і подібного.

Тому квартира в Туреччині – це вигідна інвестиція, котра з часом принесе великі прибутки.

Громадський транспорт у Туреччині як один з основних елементів, що приваблює туристів та інвесторів

Адекватна робота громадського транспорту – це запорука стабільних інвестицій. У Туреччині с цим проблем ніколи не було, адже навіть маршрутні таксі (долмуші) працюють там добре. Серед основних видів транспорту, що наразі існують у країні, основними є такі:

  • Міська залізниця. У Туреччині для цього не виділяють окремі лінії, поїзди їздять по агломерації. Для туристів це зручний спосіб дістатися швидко в деякі кінці міста з центру. Якщо нерухомість розташована близько до станції, то вона дорого вартуватиме.
  • Метро. Ще один варіант швидкісного транспорту. Біля станцій метро нерухомість коштує дорого, але для туристів та інвесторів це зручно.
  • Швидкісний та класичний трамвай. У Туреччині за весь час ХХІ століття відкрилося багато систем. Оскільки інфраструктуру трамвая (як і метро з міською електричкою) видно, то це має певний психологічний ефект на людей та мотивує бізнес розташовуватися в пішій доступності від неї. Саме тому подібне приваблює покупців квартир.
  • Автобуси та долмуші. Вони є всюди – навіть у невеликих містах. І якщо вони працюють нормально, то це зайвий привід придбати квартиру біля зупинки. Тоді буде зв’язок з іншими частинами міста.

Транспорт – це те, що впливає на вибір інвесторів завжди, адже власні машини є не у всіх.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна