
Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з польським колегою Анджеєм Дудою. Лідери обговорили результати Саміту миру й домовилися продовжити роботу з іншими країнами над приєднанням до підсумкового комюніке.
Про це Зеленський розповів ввечері 21 червня у своєму Telegram, подякувавши Дуді за активну підтримку Саміту миру.
Президенти також відзначили плідну роботу команд над підготовкою двосторонньої безпекової угоди в межах декларації G7.
Крім того, обговорили регіональні безпекові виклики.
Читайте також:
Зеленський анонсував другий Саміт миру: коли він відбудеться
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!