
Внаслідок чергових обстрілів російських військ пошкоджено газогони в Херсоні та Нікополі Дніпропетровської області.
Про це в неділю, 16 червня, повідомляють Херсонська ОВА та голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Як повідомляє Херсонська ОВА, минулої доби російські війська обстрілювали населені пункти Херсонської міської територіальної громади. Ураження зафіксовані в Херсоні та Антонівці.
Зокрема, було пошкоджено 2 приватних будинки, газопровід та приватний автомобіль.
Обійшлося без постраждалих.
Під ударом російських окупантів ввечері також опинилися міста Марганець і Нікополь Дніпропетровської області, а вранці ворог знову вдарив по Нікополю, застосувавши важку артилерію і дрони-камікадзе.
Внаслідок атаки сталася пожежа. Пошкоджені 10 приватних будинків й 4 господарські споруди. Понівечені газогони та лінія електропередач.
Читайте також:
Російські війська вдарили з РСЗВ по Куп’янщині: є постраждалий
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!