Розстрочка чи кредит — що вибрати для своїх фінансів? ℗

Рішення про залучення зовнішніх джерел фінансування не слід вважати за слабкість. Це раціональний спосіб захистити власний добробут та втримати платоспроможність на позитивному рівні. Для фізичних осіб є два варіанти залучення — взяти гроші у розстрочку чи оформити кредит. Вони не взаємозамінні та мають специфічні риси, за рахунок яких легше визначитися з планом дій.

Споживчий кредит можна взяти на певну ціль: оплату матеріалів та ремонтних робіт, медичних послуг, навчання, купівлю нерухомості чи транспортного засобу. З-поміж різних банківських продуктів лише кредит може покрити значну суму витрат, а за рахунок тривалого періоду використання (від кількох місяців до 5 років) його сплата відбуватиметься посильними частинами.

Через суттєве подорожчання загальної вартості кредиту за рахунок нарахованих відсотків, його не доцільно брати для дрібних придбань або поточних витрат — миттєва вигода не окупиться. В такому випадку можна скористатися кредитною карткою. Вона передбачає відкриту кредитну лінію з певним лімітом, в межах якого можна витрачати кошти без цільового звітування. Регулярно погашаючи свою заборгованість можна не лише ефективно використовувати банківські кошти, а й не платити відсотків за картками, на яких встановлено грейс-період — пільговий термін, протягом якого не нараховуються відсотки. Якщо вчасно сплачувати мінімальні щомісячні платежі, можна нескінченно довго залишатися в пільговому періоді та користуватися кредиткою по суті безкоштовно.

Проте розстрочка надає ще більше переваг для поточних витрат. З нею не доведеться хвилюватися через відсотки — регулярні платежі потрібно вносити, щоб розтягнути витрати якомога довше.

Цікавою є пропозиція від Unex Bank. Оформлюючи віртуальну картку «Мед», клієнт отримує можливість купувати на умовах оплати частинами у широкій мережі партнерів банку, до якої входять популярні заклади харчування, заправні станції, магазини побутових, господарчих речей, електроніки та побутової техніки, продовольчих товарів, косметики, одягу тощо. Лімітовані місця дії картки для розстрочки —  єдине обмеження цього банківського продукту для поточних витрат, проте список партнерів Юнекс Банку постійно розширюється, нівелюючи цю проблему.

Оформити розстрочку значно простіше за кредит чи навіть кредитну картку. Перевірка платоспроможності клієнта для цієї послуги проходить автоматично при розгляді документів, що посвідчують особу, на відміну від кредитних продуктів, для яких потрібна довідка про доходи з місця роботи.

Розстрочку зручно обслуговувати. Для цього можна користуватися сайтом банку чи мобільним додатком. Вносити кошти можна банківськими переказами з будь-якої картки, у касі банку або через термінали.

Замовити послугу та отримати картку «Мед» може кожен охочий правоздатний громадянин України з незіпсованою кредитною історією.   

Користуватись розстрочкою від Юнекс Банк легко — просто розраховуватись в магазинах-партнерах карткою «Мед» як звичайною платіжною. Кошти автоматично списуватимуться з рахунку, сума витрат рівномірно розподілятиметься на щомісячні платежі. Розстрочка діє від 1 до 12 місяців, а її граничний розмір визначається індивідуально, залежно від рівня платоспроможності клієнта, в межах 100 000 грн.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна