Харківська обласна прокуратура затвердила та направила до Балаклійського районного суду справу ексмера Балаклії Івана Столбового, який звинувачений у державній зраді.
Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.
За даними слідства, з перших днів окупації Балаклії діючий на той момент міський голова добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками та фактично здав їм населений пункт.
Наприкінці березня 2022 року разом з представниками збройних сил РФ він провів нараду керівництва Балаклійської міської ради, під час якої агітував до лояльного ставлення як до окупаційних військ, так і до держави-агресора в цілому.
Крім того, зрадник провів збори громади, на яких повідомив жителям, що ухвалив рішення залишатися у місті, “хоча була можливість поїхати на західну Україну, кудись ще”.
Він також додав, що “сьогодні повністю Україна вже нічого не дає” і запропонував мешканцям брати “гуманітарну допомогу” від російських військових.
Наразі експосадовець переховується від правосуддя на території РФ, його оголошено у розшук. Обвинуваченого судитимуть заочно у Балаклійському районному суді Харківської області.
За держзраду йому агрожує довічне позбавлення волі.
Читайте також:
До суду передали справу щодо ексмера Куп’янська, який здав місто росіянам. Але зараз він у Бєлгородській області
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!