Іспит з ПДР з першого разу? Green Way допоможе! ℗

Дізнайтеся, як за допомогою комплексного підходу, зрозумілих онлайн тестів і програм сервісу Green Way можна опанувати майстерністю знання доріг і скласти з першого разу іспит з ПДР. Так, грамотне водіння, знання правил і порядок дії в різних ситуаціях, уміння надати першу медичну допомогу не тільки надає можливість отримати «права» та стати водієм, а й зробити дорожній рух в Україні безпечнішим, таким, що не призводить до трагічних ДТП. Мабуть, кожен погодиться, що безпека на дорогах і менталітет водіїв з пішоходами в нашій країні залишає бажати кращого, тож чому б це не виправити? Неважливо, пішохід ви чи досвідчений водій, за допомогою платформи Green Way та унікального сервісу кожен може покращити та перевірити свої знання ПДР, а також підготуватися до успішного складання іспиту і зараз ви дізнаєтеся, як це зробити.

Які можливості надає Green Way?

Платформа Green Way є найпопулярнішим сервісом, присвяченому автодорожньому руху коштом своїх ключових особливостей:

 • Надання актуальної інформації найостаннішої редакції – чинних правил дорожнього руху України, підручників, посібників, таблиць штрафів.
 • Навчання, що не вимагає прив’язки до місця або часу. Кожен сам формує свій графік і темп занять, при цьому готуватися можна онлайн з будь-якого місця без відриву від справ.
 • Матеріали подаються з максимальною візуалізацією. До уваги користувачів докладні фотографії, тривимірні ілюстрації, навчальні відео.
 • Велика база тестових завдань, аналогічних тим, які дає під час іспиту з ПДР Сервісний центр МВС. Кожен тест має детальний опис і корисні коментарі.
 • Екзаменаційний симулятор, що дозволяє відчути себе точно в умовах іспиту.
 • Експертна допомога викладачів, готових обговорити питання, що хвилюють.
 • Широкий вибір курсів для навчання теорії та підготовки до практики.

Як правильно використовувати сервіс Green Way, щоб скласти іспит з ПДР з першого разу?

Звичайно, Green Way – не чарівна паличка, яка без будь-яких ваших дій призведе до вдалого складання іспитів ПДР з першого разу. Щоб з легкістю домогтися успіху потрібно максимально використовувати можливості, що надаються сервісом:

 • Обов’язково вивчіть ПДР, які для кращого засвоєння матеріалу подані із зображеннями зі схематичною розміткою і відеоматеріалами.
 • Також вам знадобляться знання будови авто, основи надання медичної допомоги, юридичні аспекти – досліджуйте актуальну літературу.
 • Для покращення знань використовуйте онлайн курси з контрольними тестами з них. На порталі є великий вибір безкоштовних курсів з підготовки до іспиту на водійське посвідчення, але й платні мають місце бути. Ціна їх невелика, дорівнює середній вартості кави або страви в кафе. Тому фінансового збитку під час їх купівлі ніхто не відчує, тим паче власникам платного пакета надається ще 10% знижки.
 • Перевіряйте знання і тренуйте пам’ять проходячи тести з тематичними питаннями. Врахуйте, що зареєстровані користувачі мають доступ до 30% тестів, аналогічних до Сервісних центрів, а ті, хто під’єднав PRO-акаунт можуть користуватися всією тестовою базою.
 • У кожного зареєстрованого користувача в кабінеті є корисна опція – статистика. На ній відображається кількість і якість пройдених тестів, час, який на них було витрачено та графік занять. Використовуйте ці дані, щоб аналізувати рівень підготовки та своїх можливостей.
 • Пройшовши тестові режими та довівши свій «досвід» до 1000 балів можна спробувати сили на емуляторі іспиту. Тренуйте з ним пам’ять, швидкість мислення з логікою і справжній іспит пройде гладко. Його показник своєрідний індикатор ваших сил та рівня готовності. Набравши на віртуальному іспиті вищий бал, ви точно пройдете реальне випробування або, як гарантує сервіс Green Way, передплатникам платного акаунта повернуть гроші.

Green Way – підготовка з найменшими витратами

На відміну від різних автошкіл і сервісів, присвячених навчанню для отримання водійських прав, де навіть мінімальну інформацію надають після оплати повного курсу навчання, у Green Way більшість можливостей надається безкоштовно. Практично вся інформаційна база, навчальні відео, багато безкоштовних курсів з контрольними питаннями і 30% тестових завдань у вільному доступі. Користувач може лише купити за символічну ціну платні курси і підключити розширений акаунт «PRO» для комплексної підготовки до іспитів ПДР, яка зможе гарантувати успіх під час складання. До пакету входить доступ до повної бази тестів, що відповідає тій, якою користуються під час оцінювання знань у Сервісних центрах України, можливість викладача аналізувати та коригувати процес навчання, 10% знижка на всі курси. Також користувач, який використовує платний пакет, позбавляється реклами, отримує розширений функціонал платформи та може змагатися з іншими «студентами» у знаннях. Вартість пакета залежить від джерела і терміну застосування, таким чином кожен може повністю контролювати витрати на акаунт. У будь-якому разі це далеко не та ціна, яку стягують автошколи та платні сервіси.

Висновок

Green Way – детально продуманий сервіс зі всілякою інформацією для онлайн підготовки до іспиту з ПДР на максимально вигідних умовах. На користувачів чекають навчальні матеріали, пізнавальні відео, оригінальні тести, курси від викладачів, іспити, загалом усе, що допоможе довести свої знання до ідеалу. Маючи такого онлайн помічника під рукою, навіщо відкладати на безвік те, що можна зробити зараз? Реєструйтеся на платформі Green Way вже зараз, щоб отримати додаткові бонуси від підписки та почати свій шлях, щоб скласти іспит з ПДР з першого разу і в короткі терміни!

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна