Де купити комплект гідравліки на тягач ℗

З огляду на активне використання тягачів, гідравлічне оснащення стає дедалі популярнішим. Адже в тягачах використовуються саме гідравлічні системи, які виконують низку важливих функцій, додають техніці потужності тощо.

Для чого потрібна, чим особлива гідравліка на тягач і де її придбати? Розповідаємо.

Надійна гідравліка на тягач

Існує чимало компонентів гідравлічного типу, які виконують окремі функції. Якщо ж окремі елементи не можуть правильно працювати за призначенням, значить, необхідний ремонт або повна заміна елементів. У такому вигляді краще одразу звернутися до фахівців, які точно виявлять пошкодження і допоможуть вам у разі потреби одразу відразу підібрати все потрібне для ремонту. Наприклад, у “Гідравлік Мастер”.

Гідравліка для тягачів є дуже важливою, адже без неї такі машини не зможуть адекватно функціонувати. Призначена вона для задіяння робочих вузлів самоскида, крана, бетономішалки, маніпулятора тощо.

Відомі виробники якісної гідравліки використовують під час виготовлення перевірені, міцні матеріали.

Деякі машини запускаються тільки з приводом у вигляді гідронасоса. Інші – за допомогою коробки передач та гідросистеми. Для великогабаритних машин, де увага оператора може бути звернена одразу в багатьох напрямках, є абсолютно необхідною часткова автоматизація.

При цьому важливим завданням є створення гідравлічної системи, що є енергоефективною, простою в експлуатації та обслуговуванні і, насамперед, надійною.

Як підібрати комплект гідравліки на тягач

Обираючи комплект гідравліки, майте на увазі, що треба враховувати тип транспортного засобу, експлуатаційні характеристики й передбачуване навантаження на систему. Загалом, це досить непроста справа, що потребує відповідних знань і досвіду. Тож найкраще – звернутися до фахівців.

Проте для розуміння перелічимо основні елементи, які входять до стандартного комплекту, в якому кожен з них виконує свою унікальну функцію для забезпечення правильної роботи всієї системи.

Отже, до стандартного комплекту гідравліки на тягач входять:

  1. Гідравлічний насос – перетворює механічну енергію двигуна на гідравлічну енергію, таким чином створюючи необхідний тиск у системі.
  2. Гідравлічний бак – потрібен для зберігання гідравлічної рідини, яка циркулює в системі.
  3. Розподільник (клапан підйому кузова) – керує напрямком потоку гідравлічної рідини, контролюючи роботу гідравлічних циліндрів та інших компонентів системи.
  4. Гідравлічні шланги й адаптери – необхідні для транспортування гідравлічної рідини між компонентами  системи.
  5. Фільтри гідравлічної олії – потрібні для очищення гідравлічної рідини від домішок і забруднень, завдяки чому довговічність і надійність системи значно підвищується.
  6. Джойстики для керування та клапани – потрібні для віддаленого включення або вимкнення системи.

Також до комплекту може входити маслоохолоджувач, який потрібен для підтримки оптимальної температури гідравлічної рідини й запобігання її перегріву. Зазвичай маслоохолоджувачі встановлюють на системи з тривалим робочим циклом – наприклад, бетономішалки.

Зауважимо, що кількість компонентів у комплекті гідравліки на тягач може відрізнятися залежно від моделі вантажівки, виду робіт і основних задач, котрі має виконувати система. Тож перш ніж купувати такий комплект, обов’язково варто проконсультуватися зі спеціалістами.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна