830 російських вояк, 11 танків і 21 артсистема: ГШ оновив ворожі втрати за добу

За добу Сили оборони України ліквідували ще близько 830 російських солдатів, знищили 11 їхніх танків, 23 ББМ, 21 артсистему, 2 засоби ППО, 25 БПЛА, 1 крилату ракету, 29 одиниць автотехніки та 5 – спецтехніки.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 22 січня опублікував Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.01.24 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 376860 (+830) осіб ліквідовано,
  • танків ‒ 6192 (+11),
  • бойових броньованих машин ‒ 11489 (+23),
  • артилерійських систем – 8896 (+21),
  • РСЗВ – 968,
  • засобів ППО ‒ 657 (+2),
  • літаків – 331,
  • гелікоптерів – 324,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 6961 (+25),
  • крилатих ракет ‒ 1819 (+1),
  • кораблів /катерів ‒ 23,
  • підводних човнів – 1,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 11891 (+29),
  • спеціальної техніки ‒ 1397 (+5).

У дужках – зміна показника порівняно з даними 21 січня 2024 року

Читайте також:
ГШ звітує про 68 боєзіткнень, 102 ворожі авіаудари і 7 відбитих атак РФ поблизу Бахмута

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна