“Наступи на рівні батальйону є рідкістю”: Сирський пояснив, як дрони змінили тактику боїв

Бойові дії і з боку Сил оборони, і з боку окупантів зараз мають менший масштаб, щоб зберегти боєприпаси та людей. Наступи на рівні батальйону — велика рідкість, а широке використання безпілотників змусило змінити тактику.

Про це розповів в інтерв’ю Reuters командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

Він зазначив, що наразі цілі Сил оборони на його напрямку — це утримання позицій та виснаження противника шляхом завдання максимальних втрат.

Так, росіяни тиснули в кількох напрямках уздовж східного фронту, щоб отримати повний контроль над Донбасом, попри значні втрати в людях і припасах. Окупанти також сподіваються знову захопити території на півдні Херсонської та Запорізької областей.

Сили оборони України, зі свого боку, влаштовують менші контратаки. Сирський назвав це «активною обороною»: тримати противника напоготові, шукаючи можливості для удару, коли окупанти намагаються відновити ініціативу.

Сирський поділяє думку головнокомандувача Валерія Залужного, що технології, ймовірно, зіграють важливу роль на війні. Командувач зазначив, що за останній рік посилилася радіоелектронна боротьба, оскільки поширення безпілотників та іншої керованої зброї створило більше можливостей для створення перешкод.
Щоб отримати перевагу, українські військові потребують більшої кількості передового обладнання, яке працює на кількох частотах одночасно.

Читайте також:
ЗСУ згортають низку операцій через брак боєприпасів, – Тарнавський

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна