Як купити ноутбук у США з доставкою в Україну ℗

Дедалі частіше українські споживачі, які надають перевагу шопінгу в інтернеті, купують потрібні їм речі в американських онлайн-магазинах. І на це є очевидні причини. По-перше, вибір у США значно більший, ніж на українських інтернет-сайтах, адже наші продавці привозять в Україну далеко не всі товари. До того ж деякі речі в нас або неможливо дістати взагалі, або є ризик наткнутися на підробку.

А по-друге – і це, мабуть, головний аргумент – ціни на товари у США суттєво нижчі. Тому замовляти їх звідти вигідно навіть з урахуванням вартості пересилки. Доставка комерційних вантажів з США вже давно не є якоюсь високовартісною або недоступною послугою: ціни на морські й навіть авіаперевезення зараз досить прийнятні.

І якщо врахувати різницю у вартості, скажімо, “Айфона” у США та в Україні, то навіть оплативши послуги посередника й доставку літаком, ви зекономите щонайменше 100-200 доларів на одному смартфоні (а якщо йдеться про не найновіші моделі – то й більше). Те саме стосується і ноутбуків.

Та перш ніж “бігти” за покупками на американські сайти, майже на увазі одну особливість такого шопінгу: швидше за все, для придбання товару у США вам знадобиться посередник. Навіщо він і де його взяти? Розповідаємо.

Навіщо для купівлі товарів у США потрібен посередник?

Без посередника в цій справі не обійтися передусім тому, що більшість американських онлайн-магазинів не мають доставки в Україну.

Якщо у вас у США є родичі, друзі чи знайомі, на яких ви можете покластися і які не проти вам допомогти, то можна скористатися для доставки їхньою американською адресою. А потім, зрозуміло, їм доведеться вже самотужки пересилати покупки вам.

Втім, якщо ви купуєте багато і часто, то навряд чи варто випробовувати терпіння друзів. Адже в Україні існує чимало якісних сервісів перевезення, які спеціалізуються на такій послузі, як доставка вантажу із США.

Як працюють компанії-посередники?

Принцип роботи у всіх компаній такого типу подібний: ви реєструєтеся на їхньому сайті, отримуєте адресу у США і вказуєте її при замовленні товару безпосередньо в інтернет-магазині. Товар надходить на цю адресу, компанія-посередник його перевіряє, в разі потреби перепаковує і відправляє вам додому.

Сумлінні перевізники, окрім іншого, ще й обов’язково страхують ваше відправлення, тож у разі втрати або пошкодження ви отримаєте компенсацію.

Що варто замовити з Америки?

Купувати у США можна фактично будь-які потрібні вам речі. Проте найвигіднішими і, відповідно, найпопулярнішими є певна низка товарів, ціни на які у Штатах можуть бути на 50% і більше нижчими, ніж в Україні. Це передусім:

  • одяг та взуття;
  • комп’ютери, ноутбуки, смартфони та інша електроніка;
  • годинники та прикраси;
  • косметика;
  • сумки та інші аксесуари.

Зрозуміло, що чим дорожчий товар сам по собі, тим вигідніше купувати його за океаном, навіть з урахуванням вартості пересилки. Саме тому такою великою популярністю користується придбання у США ноутбуків чи смартфонів, передусім iPhone.

Щодо одягу, косметики й аксесуарів, то варто врахувати ще й такий “лайфхак”: у США продається немало товарів суто американських брендів, які в українських магазинах не представлені взагалі.

Покупці при виборі товару зазвичай надають перевагу добре відомим їм маркам, хай вони й дещо дорожчі. Але не варто нехтувати американські бренди, які переважно мають високу якість за нижчої ціни.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

 


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна