Російські війська 15 вересня вдарили авіабомбами по тимчасово окупованій Новій Каховці, що на лівобережжі Херсонської області. Унаслідок обстрілу, попередньо, загинула одна людина, ще щонайменше 12 осіб отримали поранення.
Про це в п’ятницю інформує Херсонська обласна прокуратура.
За наслідками моніторингу та вивчення інформації в засобах масової інформації, за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни, що поєднано з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
Як повідомляла речниця Сил оборони півдня Наталії Гуменюк раніше, окупанти хотіли атакувати керованими авіабомбами Берислав на правому березі Херсонської області, але скинули бомбу на Нову Каховку.
Читайте також:
Херсонщина: росіяни скинули авіабомбу на Одрадокам‘янку, троє загиблих
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!