Виступ Путіна. Що зміниться в РФ?

Вадим Денисенко
журналіст, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, колишній народний депутат України

Виступ Путіна. Що зміниться в РФ? (FB)

1. Путін побоявся змінювати систему і робити кадрові чистки. Система буде переходити в режим репресій проти стрілочників. Крупну рибу ніхто не буде чіпати.

2. Єдиним ворогом оголошено Пригожина і по всій країні почнуть ловити стрілочників-пригожинців. При цьому Пригожин залишив за собою право говорити. Його вчорашній виступ – це початок виборчої кампанії. Зрештою, йому не залишили вибору: або смерть або політика. І маховик репресій може якраз допомогти йому.

3. Чи допустять його до виборів? Система зробить все від себе залежне, щоб формально не допустити, проте, він запустив маховик «пошуку справедливості», який, в теорії, може призвести до протестів.

4. Головне питання – збереження чи не збереження пригожиним бізнесів в Африці. Якщо він їх збереже, він має всі шанси на політичне майбутнє.

5. На фронті ці процеси поки проявляться мінімально. На жаль. Але в разі прийняття подальших неправильних рішень, а вони будуть, невдоволення середньої ланки російської армії тільки зростатиме.

Читайте також:
Путін у виступі, що “визначить долю Росії”, лише виправдовувався за путч “Вагнера”


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна