РФ ударила по підприємству в Нікополі, загинули двоє людей

Росіяни обстріляли з важкої артилерії приватне підприємство в Нікополі, внаслідок чого загинули двоє людей і ще одного цивільного було поранено.

Про це повідомив у понеділок, 26 червня, начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

“Пообіді рашисти вдарили по Нікополю з важкої артилерії. Поцілили по приватному підприємству. Вбили двох його працівників – 51-річну жінку та 50-річного чоловіка”, – йдеться у повідомленні.

Лисак зазначив, що ще одного чоловіка 49 років з мінно-вибуховою травмою та осколковим пораненням госпіталізували в стані середньої тяжкості.

На ураженому об’єкті є руйнування. Наслідки атаки уточнюються.

Читайте також:
З важкої артилерії рашисти поцілили по Нікополю та Марганецькій громаді, без жертв

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна