Останніми тижнями російські війська посилювали оборонні позиції в районі Запорізької атомної електростанції готуючись до очікуваного контрнаступу ЗСУ.
Про це повідомляє Reuters із посиланням на слова чотирьох свідків.
“Навколо міста було вирито нові траншеї і встановлено більше мін. Камери спостереження на станції спрямовані на північ через широке водосховище в бік контрольованої Україною території”, — йдеться в повідомленні.
У матеріалі сказано, що росіяни вже кілька місяців займають вогневі позиції на вершині деяких будівель. Для можливого стримування безпілотників було встановлено сітки.
Заходи, описані двома українцями, які працюють на електростанції, і двома іншими жителями міста Енергодар, підкреслюють ризики, які війна становить для безпеки об’єкта.
Джерела говорили на умовах анонімності через побоювання за свою безпеку в місті, окупованому Росією.
Читайте також:
Окупанти репетирували швидку втечу з награбованим майном із ЗАЕС: училися збирати та завантажувати вкрадене
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!