Коли пити вітамін Д: весна чи зима? Чим допоможе Детримакс ℗

Вітамін D  —  це один з найважливіших вітамінів для здоров’я людини. Він допомагає засвоїти кальцій та фосфор, що необхідні для зміцнення кісток та зубів. Крім того, вітамін D зміцнює імунну систему, знижує ризик розвитку захворювань серця та діабету, а також покращує настрій, стан волосся та нігтів.

Отже, коли потрібно пити вітамін D — весною чи взимку? Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів, зокрема від кліматичних умов, харчових звичок та стану здоров’я.

Якщо мова йде щодо зими, то зазвичай у людей менше можливостей отримувати вітамін D з сонячних променів, оскільки багато часу проводиться в приміщеннях. Тому у цей період року рекомендується додатково приймати вітамін D у вигляді добавок. Одну з таких добавок ви можете придбати на сайті detrimax.ua.

А ось весною, коли дні стають довшими та теплішими, з’являється більше можливостей для отримання вітаміну D з сонячних променів. Якщо ви проводите достатньо часу на свіжому повітрі, то, можливо, вам не потрібно додатково приймати вітамін D у вигляді добавок. Однак, якщо ви проводите більшість часу в приміщенні, варто розглянути можливість додаткового прийому вітаміну D, оскільки у цей період може розвиватися авітаміноз.

Якщо ви помітили такі симптоми, то це говорить про нестачу вітаміну Д в організмі:

  • Слабкість та втома.
  • Проблеми зі зміцненням кісток, болі у суглобах, м’язах та спині, ламкість нігтів.
  • Проблеми зі здоров’ям серця (ризик розвитку захворювань серця та судин, таких як гіпертонія, ішемічна хвороба серця та інфаркт міокарда).
  • Зниження імунної системи та збільшення ризику розвитку інфекцій.
  • Погіршення настрою: Дослідження показують, що недостатній рівень вітаміну D може призвести до погіршення настрою, депресії та тривоги.

Незалежно від того, коли ви п’єте вітамін D, важливо дотримуватися рекомендацій щодо дозування. Як правило, денна доза вітаміну D для дорослих становить не менше 600 МО, а для дітей  —  від 1000 МО. Якщо ви маєте питання щодо дозування вітаміну D або виникли якісь сумніви, краще звернутися до лікаря або фахівця з харчування.

Також варто звернути увагу на джерела вітаміну D в їжі. Деякі з продуктів, які містять вітамін D, включають жирні риби, яєчний жовток, гриби та молочні продукти. Якщо ви харчуєтеся раціонально та включаєте ці продукти у свій раціон, то можливо, що вам не потрібно буде додатково приймати вітамін D у вигляді добавок.

Переваги використання Detrimax®

Detrimax® — це препарат, що містить вітамін D3 (холекальциферол) та рекомендований для профілактики та лікування дефіциту вітаміну D у дорослих та дітей. До складу препарату входить оптимальна доза вітаміну D3, яка відповідає рекомендованій денній дозі.

Детримакс® може бути корисним для людей, які мають ризик розвитку дефіциту вітаміну D, таких як:

  • люди, які проводять більшість часу в приміщеннях;
  • люди зі зниженою ефективністю забезпечення вітаміном D через їжу;
  • люди з певними хворобами, такими як целіакія, хвороба Крона або цироз печінки;
  • діти та підлітки, особливо під час періоду активного росту та розвитку.

Прийом Детримакс® може допомогти запобігти дефіциту вітаміну D та зменшити ризик розвитку захворювань, пов’язаних з недостатнім рівнем вітаміну D в організмі. Проте, перед застосуванням Детримаксу®, рекомендується уважно прочитати інструкцію та отримати консультацію лікаря, особливо у випадку наявності хронічних захворювань чи застосування інших лікарських засобів.

1. Robert P Heaney, Robert R Recker, James Grote etc. Vitamin D(3) is more potent than vitamin D(2) in humans. J Clin Endocrinol Metab. 2011 Mar;96(3):E447-52.

2. John N Hathcock, Andrew Shao, Reinhold Vieth etc. Risk assessment for vitamin D. Am J Clin Nutr. 2007 Jan;85(1):6-18.

3. Rathish Nair and Arun Maseeh. Vitamin D: The “sunshine” vitamin. J Pharmacol Pharmacother. 2012 Apr-Jun; 3(2): 118–126.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна