Ноутбуки, він же лептоп або портативний персональний комп’ютер, давно став обов’язковим атрибутом життя, роботи та розваг сучасної людини. У цей непростий час, коли доводиться економити, ще більше привертає увагу такий сегмент, як бюджетні ноутбуки. Навіть за демократичною ціною такі гаджети можуть якісними та функціональними і слугуватимуть вам не один рік.
Інтернет-магазин техніки й електроніки “Цифра”, заснований у 2002 році, обслужив уже десятки тисяч покупців і розуміється на тому, що продає. “Наші низькі ціни – наша цінність”, – кажуть у “Цифрі”, пропонуючи https://y.ua/noutbuki/tip:byudzhetnyy недорогі ноутбуки 2023 року, кредит і знижки.
Вибираючи ноутбук, варто з’ясувати покликання цього пристрою та усвідомлено зробити порівняння, щоб не бідкатися через брак потужності.
Зараз уже можна знайти безліч ноутбуків із відмінними характеристиками за ціною в еквіваленті $350-500, яку 4-5 років тому мали лише топові моделі.
Якщо раніше універсальні ноутбуки мали чималі габарити, то зараз лінійка майже кожної марки поповнилася легкими мобільними моделями. Дивлячись здалеку на такі лептопи, їх уже можна сплутати з макбуками чи нетбуками — адже вони досить тонкі, важать близько 2 кг і можуть мати чимало постійної пам’яті (до 1 Тб, що охоплює сотні фільмів або десятки тисяч фотографій).
Надаючи перевагу дешевизні, легкості й мобільності, можна отримати бюджетний лептоп меншої потужності. При такому розкладі ноут не потягне важкі ігри та дизайнерські програми, графічні роботи або монтаж.
Універсальні ноутбуки беруть для звичайної роботи чи навчання. У цій ніші цілком можливо знайти рішення з хорошим співвідношенням ціна/якість. Ключові характеристики — діагональ екрана 15-17 дюймів та стандартний процесор. Такий процесор забезпечить необхідним функціоналом, а скромної оперативної пам’яті вистачить для переглядів кіно, текстових редакторів (функція “друкарської машинки”) і презентацій.
Простіша робота буде робитися при характеристиці ноута до 6 ядер. А для складних і вимогливих програм буде необхідно мати хороший процесор від 6 ядер, ігрову відеокарту та відповідну потужність процесора.
Якщо ви не маєте вимог щодо складних графічних робіт, монтажу або важких ігор на комп’ютері, а просто хочете використовувати ноутбук для роботи, навчання, соцмереж, перегляду фільмів онлайн, складування фотоархіву тощо, достатніми будуть такі три характеристики:
Також звертайте увагу, чи вже встановлена на ноутбук ліцензійна операційна система.
Ціна – 8 888 грн
Оперативна пам’ять – 4 ГБ
Об’єм вбудованої пам’яті – 64 ГБ (eMMC)
Розширення екрана – HD
Вага – 1,3 кг
Ціна – 9 745 грн
Оперативна пам’ять – 4 ГБ
Об’єм вбудованої пам’яті – 128 ГБ (SSD)
Розширення екрана – HD
Вага – 1,3 кг
Ціна – 12 611 грн
Оперативна пам’ять – 8 ГБ
Об’єм вбудованої пам’яті (SSD) – 256 ГБ
Розширення екрана – FullHD
Вага – 1,69 кг
Ціна – 14 812 грн
Оперативна пам’ять – 8 ГБ
Об’єм вбудованої пам’яті (SSD) – 256 ГБ
Розширення екрана – FullHD
Вага – 1,69 кг
Ціна – 17 999 грн
Оперативна пам’ять – 8 ГБ
Об’єм вбудованої пам’яті (SSD) – 256 ГБ
Розширення екрана – FullHD
Вага – 1,7 кг
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!