Колишня депутатка зі Швеції Кароліна Норденгріпп підписала контракт зі Збройними силами України. Тепер вона захищатиме нашу державу у лавах Інтернаціонального легіону.
Про це 42-річна Кароліна повідомила у своєму Instagram.
Жінка зізнається: коли дізналася про початок повномасштабного вторгнення РФ, не сумнівалася, що має бути на фронті, вона також обіцяє показувати світові, скільки насправді коштує свобода, яку виборює нині Україна.
“Після трьох днів бюрократії стало зрозуміло, що мені дозволили вступити в регулярну армію, багато штампів зроблено”, – написала Норденгріп кілька днів тому після постів про виснажливі перевірки, отримання дозволів та проходження комісій, які чекали на неї на шляху до ЗСУ.
Свій допис вона супроводила своїм фото, де тримає у руках контракт з ЗСУ:
Жінка має звання сержанта.
В інтерв’ю шведському виданню Boras Tidning вона розповіла, що твердо знала, що мусить бути на фронті в Україні з першого дня повномасштабного російського вторгнення.
“Для мене це було очевидно. Я ніколи не вагалася. Я так багато дізналася про цю війну, коли була у складі комітету з оборони, що коли вона почалася, я відразу відчула, що повинна зробити свій внесок”, – розповіла Норденгріпп.
Вона додала, що її родині усвідомити та прийняти це рішення було значно важче, ніж їй – зробити його.
Україну Кароліна твердо підтримувала упродовж усього часу від 24 лютого 2022 року. Вона неодноразово відвідувала нашу країну ще як депутатка. І навіть зробила патріотичне тату – український тризуб на передпліччі.
З поїздок на фронт до підписання контракту у Кароліни лишилося чимало фото, де вона – у камуфляжі і вочевидь у польових умовах. Кожну з них супроводжує допис. переважно – з захопленням героїзмом воїнів, що протистоять російській навалі 24/7, за будь-яких умов, у мороз та спеку.
В одній з останніх поїздок, розповіла в своєму Instagram Кароліна, її сусідом в автобусі був українець, що їхав у Бахмут. Вона бачила, як чоловік обіймав своїх дітей, перш ніж попрощатися з ними. Чула його оповідь, як він не спав останню ніч, проведену удома, аби набутися з близькими – і зрештою заснув, поки випадкова супутниця тримала його за руку.
Та розмова залишила в душі Кароліни глибокий слід. Вона з гнівом запитувала, як нелюди, які розв’язали криваву війну в чужій країні, можуть спокійно жити і дихати. І пообіцяла, що будь-що нагадуватиме світові, яку ціну Україна платить нині за свою свободу.
“Не могла позбутися думки, наскільки жахливо те, що відбувається, і те, що люди, які це зробили, можуть існувати, а їхні близькі можуть спокійно спати… Ніколи не зможу з байдужістю на це дивитися і буду намагатися якнайширше поширювати інформацію, аби про це не забували люди. І аби вони не сприймали свободу як належне”, – написала Кароліна.
Читайте також:
“А весілля плануємо в Севастополі”. Історії семи добровольців Інтернаціонального легіону
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!