Обираємо якісні вітаміни для дітей за рекомендаціями Мультимакс ℗

Вітаміни – це каталізатори життєво-необхідних процесів в організмі людини. Іншими словами, такі біологічні добавки є невидимим джерелом живлення, котре підвищує енергійність та розумову активність, покращує стан здоров’я та підтримує імунітет. Недостатня кількість цих важливих мікроелементів може призвести до підвищеної схильності до респіраторних захворювань, особливо у сезон загострення випадків ГРВІ. А також до непоправних наслідків: хвороб опорно-рухової системи, хронічної втоми, апатії, депресії та загального погіршення стану людини.

Кому потрібні вітаміни?

Зазвичай збагачувати щоденний раціон вітамінами лікарі радять як дорослим, так і дітворі. Якщо йдеться про дітей, то батьки зазвичай надзвичайно піклуються про раціон малечі та стараються якнайкраще його урізноманітнювати. Та здебільшого здорового харчування замало – потрібне додаткове джерело живлення, як-от вітаміни. Проте під час вибору біологічних добавок  перед татами та мамами постають запитання: які вітаміни необхідні дітям, як та multimax.ua коли їх приймати. Ці та інші ситуації пояснимо у сьогоднішній статті.

Класифікація вітамінів

  • За видом. Нині вітаміни вготовляють у чистому вигляді: один препарат – один вітамін. Або ж у форматі зручних комплексів, де мікроелементи збалансовані за кількістю та фасуються у капсули різної форми для зручного вживання дитиною. Наприклад, вітамінні препарати Мультимакс для діток від 3 років створені у вигляді капсул та цікавих фігурок посіпак – улюбленців мільйонів малюків.
  • За направленістю дії. Щоб правильно вибрати вітаміни, варто звертати увагу на ціль прийому. Підвищити розумову активність допоможуть добавки з підвищеним вмістом Омега – поліненасичених жирних кислот. А от допомогти організму дитини впоратись із вірусами та підвищити опірну функцію імунної системи краще за допомогою комплексів для імунітету. Зазвичай у вмісті таких препаратів збільшена кількість вітамінів А, Д3 та В. Кожен із цих продуктів чудово підходить як для малечі дошкільного віку, так і для школярів.
  • За віком. Варто пам’ятати, що малюкам від 2 років вітаміни краще приймати у вигляді спреїв чи крапель. А ось діткам старшого віку, зокрема й для підлітків, краще підходять капсули чи таблетки. Проте обов’язково звертайте увагу на вікову позначку на препаратах. Для кожної вікової категорії розробники формують індивідуальні формули, де баланс мікроелементів чітко відповідає віковим потребам.

Ці прості правила допоможуть вам підібрати найкращі та найзручніші вітаміни. А зробивши вибір, не забудьте проконсультуватись із педіатром, щоб бути впевненими у корисності препарату саме для вашої дитини.

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна