Хірургічні коагулятори від постачальника медобладнання Medical Store ℗

Можливість швидко і максимально безпечно для тканин тіла зупинити кровотечу – один із найважливіших моментів будь-якого хірургічного втручання. І це стосується не лише масштабних операцій, а й таких, здавалося б, “повсякденних” медичних процедур, як видалення папіломи чи зуба.

Саме з цією метою було розроблено метод електрокоагуляції. Від початку свого застосування в медицині десятки років тому він постійно вдосконалюється відповідно до технічного й медичного прогресу. Сьогодні ефективний і надійний коагулятор можна придбати у багатьох магазинах медтехніки, зокрема й в інтернеті.

Що таке коагулятор і для чого він потрібен

Коагулятор – це медичний пристрій, за допомогою якого зупинити кровотечу можна швидко і безпечно. На сьогодні його широко застосовують у таких сферах, як хірургія, урологія, гінекологія, ендоскопія, оториноларингологія, стоматологія, дерматологія й навіть косметологія.

Як це працює

Принцип дії коагулятора такий: струм високої частоти пропускається через конкретну ділянку тканини, нагріваючи її, внаслідок чого рідина з клітин миттєво випаровується, а білок у місцях контакту з активним електродом згортається. Кровотеча таким чином зупиняється, а сусідні з місцем впливу  тканини не зазнають жодних пошкоджень.

Коагулятори бувають:

  • монополярні
  • біполярні
  • комбіновані

Найбільшою популярністю, завдяки їхній універсальності та високій результативності, користуються монополярні коагулятори. Від біполярних вони відрізняються тим, що мають лише один активний електрод. Другий електрод – нейтральний. Він підкладається під хворого і струм тече від активного електрода-“олівця” через цільову ділянку тканини, доходить до нейтрального електрода-“подушки” й “повертається” назад.

Біполярний коагулятор, як нескладно здогадатися, має два активних електроди, тому діє за принципом “пінцета”. Оскільки він використовує напругу на порядок вище, існує значний ризик травми. Тому найбільше такий прилад підходить для тих процедур, де тканина захоплюється відповідними щипцями, щоб уникнути пошкодження інших ділянок.

Найбільш зручними вважаються комбіновані коагулятори, які поєднують у собі обидва режими. Тобто залежно від потреби фахівець, який працює з цим приладом, обирає більш підходящий для кожного конкретного випадку режим.

Також коагулятори розрізняються за типом впливу:

  • лазерний
  • радіохвильовий
  • плазмовий
  • інфрачервоний
  • спрей-коагулятор
  • вапоризатор

Докладніше ознайомитися з особливостями роботи коагуляторів різного типу, а також підібрати і придбати хірургічний коагулятор можна тут.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна