СБУ впіймала ворожого інформатора, який збирав розвіддані про оборону Південноукраїнської АЕС

Співробітники Служби безпеки України затримали жителя Миколаївської області, який збирав розвіддані про оборону Південноукраїнської АЕС.

Про це йдеться в повідомленні української спецслужби в понеділок, 10 квітня.

“Зловмисник збирав розвіддані про місця базування та чисельність підрозділів Сил оборони, які охороняють Південноукраїнську атомну електростанцію. Закриті відомості потрібні були окупантам для підготовки прицільних ракетних ударів по українських енергооб’єктах”, – йдеться в повідомленні української спецслужби в понеділок.

За інформацією СБУ, за виконання завдань інформатор отримував гроші від своїх російських “кураторів” – задокументовано отриманням фігурантом на власну банківську картку 2 тис. грн “авансу”.

Співробітники СБУ затримали зловмисника під час фотофіксації одного з об’єктів критичної інфраструктури.

За даними слідства, пособником агресора виявився мешканець Южноукраїнська, якого російська спецслужба дистанційно залучила до негласної співпраці в лютому цього року.

У поле зору ворога він потрапив через свої прокремлівські дописи в одному з російських телеграм-каналів.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває розслідування щодо встановлення всіх обставин злочину.

Читайте також:
СБУ впіймала на Дніпропетровщині агента РФ, який “полював” за українською авіацією

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.