Як вибрати телевізор 75 дюймів? ℗

Телевізор 170 см завширшки — справжній гігант. Його не соромно повісити на найпомітнішому місці у вітальні або окремій кімнаті, облаштованій як кінозала. Лаконічний дизайн без рамок та зайвих деталей робить девайс прикрасою інтер’єру. Благородний чорний, витончений сріблястий чи стриманий сірий — колір можна обрати на будь-який смак. Те ж саме стосується технічних характеристик. Серед розмаїття моделей обов’язково знайдеться та, яка влучить в ціль.

Ціна

Підібрати телевізор 75 дюймів на різний бюджет можна тут https://www.moyo.ua/foto_video/tv_audio/lcd_tv/razmer_diagonali_75/. Зрозуміти, наскільки різняться ціни дозволяє такий приклад: найдоступніший пристрій коштує як флагманський смартфон, а найдорожчий — як б/в автомобіль з середнім пробігом.

  • До 100 тисяч гривень. Найпростіші моделі для користувачів, які хочуть оцінити переваги великого розміру, але не готові прощатися з шестизначною сумою.
  • До 200 тисяч гривень. Пристрої з величезною кількістю фірмових фішок, потужним звуком, широким колірним спектром. Ідеальні для домашнього кінотеатру.
  • Понад 200 тисяч гривень. Преміальні девайси з купою технологій інтелектуальної обробки зображення та звуку. Працюють на базі передових когнітивних процесорів та розуміють користувача буквально з півслова.

Роздільність дисплея

Що більший розмір діагоналі, то вища роздільна здатність. Якщо для 43-дюймової моделі Full HD — майже ідеал, для 75 дюймів це навіть не допустимий мінімум.

Ultra HD заслуговує уваги. Насамперед через високу якість картинки: щільні пікселі, насичені кольори, глибокий чорний. В каталозі https://www.moyo.ua/foto_video/tv_audio/lcd_tv/4k_uhd/ можна побачити 4К телевізор у всій красі.

З 8К фахівці в галузі контент-мейкінгу радять не поспішати: контенту для таких екранів досі замало. Щоправда, те ж саме кілька років тому говорили про формат 4К, тож можна спрацювати на випередження.

Призначення

За призначенням виділяють такі телевізори 75 дюймів:

  • для вітальні — красиві інтер’єрні моделі без рамок навколо екрана;
  • для спальні — тонкі та ергономічні пристрої з чутливими динаміками та голосовим керуванням;
  • геймерські — з ігровими режимами й технологіями, високою частотою, мультимедійними роз’ємами у
  • достатній кількості для підключення допоміжного оснащення;
  • комерційні — для приймалень, конференц-залів, а також розважальних закладів.

Частота оновлення

Прикро бачити розмитий «привид» минулого кадру, коли проходиш гру, у якій важлива блискавична реакція, або переглядаєш кінофільм з яскравими спецефектами. Мерехтіння, розриви та інші графічні артефакти — ознака низької частоти оновлення. Вона хоч і сприяє зменшенню енергоспоживання, але відчутно порушує плавність кадрів.

  • 50-60 Гц — достатньо для телевізора, який використовується для трансляції ефірного контенту.
  • 100-120 Гц — вистачає для «нафаршированих» різними ефектами роликів з інтернету.
  • В межах 200 Гц — для мейнстримних відеоігор з помірно вимогливою графікою.
  • Понад 200 Гц — для примхливого динамічного контенту.

Смарт-платформа

Який улюблений бренд, така й операційна система:

  • У Samsung — стабільна і надійна Tizen зі зрозумілим інтерфейсом, зручним керуванням та доступною підтримкою.
  • У LG — швидка та багатозадачна WebOS, яка забезпечує можливість інтернет-серфінгу та підтримує спеціальні функції, наприклад, створення власної локальної мережі.
  • У Sony та інших брендів — Android OS, яка має багато спільного з мобільною операційкою.

Підібрати 75-дюймовий телевізор не складніше, ніж модель будь-якого іншого розміру. Щоб добряче зекономити час на пошуках, доцільно розставити пріоритети заздалегідь.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна