Авто після ДТП: як продати машину швидко і вигідно? ℗

Продати машину, яка має серйозні поломки чи не на ходу, може бути складно. Покупці зазвичай хочуть значно знизити ціну. Якщо вам необхідно якнайшвидше продати свій автомобіль, вам варто звернути увагу на послугу післяаварійного викупу автомобілів Скуп Авто. Наші фахівці оцінять ваш автомобіль та запропонують найкращу ціну. Покупки можна робити безпосередньо в день подання заявки на суму до 95% від ринкової вартості автомобіля.

Автовикуп Ірпінь 

Машини на ходу з невеликим пробігом і пов’язані з середнім ціновим діапазоном купуються достатньо швидко. За загальним правилом машину можна продати приблизно через місяць, якщо продавець готовий хоч трохи поступитися ціною. На продаж можуть піти місяці, якщо машина стара чи неробоча, згоріла чи втопилася після аварії. Або власник повинен вкладатися в ремонт та утримувати машину в хорошому робочому стані, але на це не завжди є кошти.

Продати автомобіль у кредит чи заставу також є великим квестом. Мало хто з покупців захоче морочитися з оформленням документів та переоформленням такої “нерухомості”. Навіть якщо вони погодяться купити, то максимально скинуть ціну.

Якщо ви не бажаєте витрачати час та гроші на реставрацію, рекомендуємо звернутися до професійних автовикупів  авто в Ірпені (Київська область). Вони можуть оцінити ступінь пошкодження автомобіля та запропонувати відповідну ціну.

Таким чином, авто викуп необхідний, коли:

  • машина в кредит;
  • машина в поганому стані;
  • машина після аварії;
  • машина дуже старого року випуску;

Автовикуп з вигодою для власника

У Автовикуп Ірпінь (https://topvykup.com.ua/kievskaya/irpen/) працюють не лише професійні оцінювачі, а й юристи. Вони подбають про перереєстрацію вашого автомобіля, навіть якщо він був вами придбаний у кредит.

Попередня оцінка автомобіля проводиться за фотографіями та займає близько 30 хвилин. Якщо попередню ціну погоджено, обидві сторони погоджуються на огляд. Одразу в день огляду, в разі згоди, продавець отримує свої гроші.

Таким чином ви позбуваєтеся головного болю у вигляді розбитого авто, маєте на руках гроші та можете придивлятися до наступного свого автомобіля й оформлювати його купівлю, щоб не залишатися без коліс у непростий час.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]