Газова чи електрична: яку духовку краще обрати ℗

Смажена їжа, як відомо, шкідлива, а варена й навіть тушкована смакує далеко не всім. Виходом із цієї ситуації можуть стати страви, приготовані в духовці – смачні, ароматні, з хрусткою скоринкою. І при цьому – значно більш здорові, ніж засмажені з використанням жиру.

Без духової шафи свою кухню не можуть уявити більшість сучасних людей. Та які духовки кращі – газові чи електричні?

Найчастіше люди взагалі не замислюються над цим питанням, і навіть за наявної опції такого вибору купують таку духову шафу, як та, що вже була встановлена у квартирі раніше. А дарма. Адже зваживши всі “за” і “проти”, можна вибрати оптимальний варіант і значно спростити собі життя й куховарство.

Електричні духовки

Сучасні електричні духовки обладнані неймовірною кількістю функцій та режимів, за допомогою яких можна приготувати в домашніх умовах найрізноманітніші страви “а ля шеф”.

У найпрогресивніших моделях наявні:

  • гриль
  • режим пароварки
  • інтегрований термощуп.

Термощуп допоможе вам обрати оптимальний час для приготування страви саме в такій кондиції, яку ви найбільше любите. Тобто перепалена шкірка за недосмаженої середини в таких умовах виключена.

Газові духовки

Проте яка різниця, скільки і яких функцій є в найбільш “просунутій” електричній духовці, якщо через російські обстріли зникла електроенергія? До того ж влада постійно звертається до населення з проханням якомога менше користуватися електроприладами з великою потужністю, а духовки належать саме до таких.

Щоправда, газові духові шафи наділені значно меншою кількістю функцій. Звісно, є моделі з електричними грилями, проте тут ми повертаємося до тієї самої проблеми: якщо відсутнє енергопостачання, такий гриль однаково не увімкнути.

Зате незалежно від того, чи є у вас світло, газова духовка допече вашу страву до кінця. А за потреби – ще й зігріє в холодний період навіть за відключених батарей!

Зрештою, яку духовку обрати – вирішувати лише вам. Але перш ніж замовляти товар, радимо добре зважити всі “за” і “проти”, щоб потім не довелося пошкодувати.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна