
Третю добу шторм на Чорному морі захищає Одесу та Миколаїв від висадки ворожого десанту.
Про це повідомив радник глави офісу президента Олексій Арестович під час брифінгу у вівторок, 1 березня.
“Навіть погода за нам – третю добу шторм на Чорному морі не дає змогу російському морському десанту висадитися в районі Одеси або Миколаєва. А зранку околиці Києва, який вчора був гарячою точкою, вкритий туманом і снігом, що також не дає російським окупантам почати наполегливий штурм Києва”, – сказав Арестович.
Читайте також:
У Бучі місцеві мешканці коктейлями Молотова перепалили БМД російських десантників
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!