Орієнтуючись на різних покупців, кожен інтернет-магазин автомобільних запчастин реалізує оригінальні та аналогові комплектуючі. Пропонуємо розібратися у відмінностях, щоб зрозуміти, на який тип орієнтуватися, коли відкриваєте каталог запчастин.
Це комплектуючі, випущені на заводах автовиробника. Рідні вузли і механізми, встановлені заводом-виробником, — завжди оригінальні. Виробництво ведеться за техзавданням і контрактом автомобільного концерну.
Самі автовиробники не займаються випуском деталей – вони їх замовляють, а потім збирають транспортні засоби. Тобто виробництво в будь-якому випадку налагоджено на сторонніх заводах. Просто у вибраних, схвалених і сертифікованих брендів.
Над аналогами все також працюють сторонні заводи, тільки це вже не обов’язково сертифіковані автовиробником торгові марки. На ринку завжди можна знайти оригінальні комплектуючі, але переважно їх вартість вище в порівнянні з аналогами.
Найчастіше висока ціна пов’язана з тим, що виробництво ведеться за технологіями і напрацюваннями автомобільного концерну. Магазини автозапчастин пропонують три групи аналогових комплектуючих:
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!