Таран затвердив Концепцію військової кадрової політики Міноборони

 

Міністерство оборони України проводить заходи з реалізації курсу держави на вступ до НАТО та розбудови Збройних сил України. Важливою складовою їх є перспективне бачення подальшого розвитку військової кадрової політики у сфері оборони.

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, інформує пресслужба МОУ.

Так урядовець прокоментував підписаний наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики Міноборони України на період до 2025 року

За його словами, оборонне відомство створює документальну базу, що дозволить забезпечувати гарантоване та якісне комплектування Збройних сил України підготовленим і вмотивованим персоналом.

“Ми розробили та ввели в дію не просто концепцію, а дороговказ яким шляхом розвиватимуться Збройні сили на наступні чотири роки. Ми купуємо сучасне озброєння, впроваджуємо передові технології. Але дієвими усі ці засоби стають лише в руках професіонала-військовослужбовця. Перехід на більш адаптовані, сучасні міжнародні принципи військової кадрової політики дозволить створити гідні умови комплектування українського війська зразка завтрашнього дня”, – сказав Таран.

Також, на думку очільника МОУ, завдяки системному та скрупульозному підходу до реалізації Концепції вдасться досягти амбітної мети: підготувати високомотивованих фахових військовослужбовців, запровадити людиноцентричний підхід в управління кар’єрою військового. У результаті, соціальна та фінансова привабливість Збройних сил підвищать престиж військової служби.

Читайте також:
Байден висловився за вступ України в НАТО. Про “вихід США з України” не йдеться, – Зеленський

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна