Український плавець Максим Крипак із рекордом світу здобув “золото” на Паралімпіаді в Токіо

Український плавець Максим Крипак здобув свою четверту медаль на Паралімпіаді в японському Токіо.

Як передає “Новинарня“, 26-річний спортсмен виграв “золото” на дистанції 100 метрів батерфляєм, встановивши світовий паралімпійський рекорд – 54,15 секунди.

Раніше Крипак став володарем золотої медалі на стометрівці вільним стилем, “срібла” на дистанції 50 метрів вільним стилем та “бронзи” в естафеті 4х100 метрів вільним стилем.

Раніше паралімпійці Андрій Трусов та Євген Богодайко здобули “золото” та “бронзу” у запливі на 50 метрів.

Трусов подолав дистанцію за 27,43 секунди, Богодайко – за 27,99 секунди. “Срібло” у цьому змаганні взяв паралімпієць з Колубмії Карлос Данієль Серрато Запате (27,84 секунди).

Тепер в активі збірної України 62 медалі (14-30-18), це четверте місце загального заліку.