Під егідою Євросоюзу: Україна відправить військових до Боснії та Герцеговини

 

Президент Володимир Зеленський підписав указ “Про направлення національного персоналу для участі України в операції ЄС “Алтея”.

Як передає “Новинарня”, відповідний указ №358/2021 у п’ятницю, 13 серпня, опублікований на сайті глави держави.

Зазначається, що участь українських військових в операції Європейського Союзу “Алтея” сприятиме зміцненню асоційованого партнерства між Україною та ЄС, державами – членами ЄС, а також всебічному співробітництву з Боснією і Герцеговиною, що відповідає національним інтересам України.

Цим документом президент постановляє “направити національний персонал (із числа військовослужбовців та працівників Збройних сил України) загальною чисельністю до двох осіб для участі України в операції ЄС “Алтея” у Боснії і Герцеговині”.

Станом на сьогодні основними цілями операції є підтримання колективного й комбінованого навчання Збройних сил Боснії та Герцеговини, підтримання їх у просуванні до стандартів НАТО, забезпечення стримування та постійне виконання обов’язків щодо реалізації ролі, визначеної у Додатках Дейтонського/Паризького договорів, сприяння безпечному середовищу в Боснії та Герцеговині, а також виконання основних завдань з Плану реалізації місії.

Читайте також:
Український миротворчий контингент вирушив до Косова


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна