Євросоюз виділив €25,4 мільйона допомоги для постраждалих на сході України

 

Європейська Комісія оголосила про виділення 25,4 млн євро для надання гуманітарної допомоги людям, що були уражені конфліктом на сході України.

Така інформація оприлюднена у четвер, 27 травня, на сайті Європейської Комісії.

“У часи, коли конфлікт на сході України вступив у свій восьмий рік, Європейська Комісія оголосила про виділення 25,4 мільйона євро гуманітарної допомоги, щоб допомогти людям, які все ще страждають від триваючої ворожнечі. Це доводить загальний обсяг гуманітарної допомоги ЄС з початку конфлікту до 190 мільйонів євро”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, кошти, що були виділені сьогодні, допоможуть людям в регіонах, що уражені конфліктом, отримати доступ до медичної допомоги, включаючи кращу підготовку та відповідь на пандемію COVID-19, а також до системи цивільного захисту та правової підтримки.

Ця допомога буде використана для відновлення пошкоджених будівель, шкіл і лікарень. Вона дозволить забезпечити для найбільш вразливих верств населення доступ до предметів першої необхідності, до забезпечення водою, а також до освіти в умовах надзвичайної ситуації.
При цьому потреби найбільш чутливих категорій населення – літніх людей та людей із обмеженими можливостями – розглядатимуться як першочерговий пріоритет.

У Єврокомісії нагадали, що конфлікт на сході України з березня 2014 року вразив більше 5,2 мільйона людей, 3,4 мільйона з яких все ще потребують гуманітарної допомоги.
При цьому триваючий конфлікт погіршує гуманітарне становище, в якому перебуває населення з обох сторін від лінії розмежування, включаючи доступ до їжі та засобів існування. Погіршується також ментальне здоров’я населення та загальна психологічна ситуація. Пандемія коронавірусу лише погіршує це важке становище.

Читайте також:
Єврокомісія виділила €50 млн грантів для підтримки українських фермерів


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна