У Львові на хабарі затримала офіцера військового вишу, капітан за 1200 доларів обіцяв працевлаштувати випускника до Збройних сил України.
Про це в середу, 22 липня, інформує Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.
“Правоохоронці встановили, що капітан пообіцяв курсанту академії працевлаштувати його до Збройних сил України, але за умови надання йому 1200 доларів США “винагороди”. У вівторок, 21 липня, його затримали неподалік навчального закладу. З місця затримання вилучили зазначену суму грошей”, — йдеться у повідомленні.
Затримання проводили оперативники поліції спільно з військовою прокуратурою Львівського гарнізону. Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Найближчим часом офіцеру оберуть запобіжний захід.
Правоохоронці не повідомили назву вищого навчального закладу, але у Львові військову вищу освіту здобувають в Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного.
Читайте також:
У Харкові голову військово-медичної комісії затримали на отриманні хабара
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.
Багато хто не сприймає цю радянщину про весну-красу, – Дробович про 8 березня
“У пандемії жіноче обличчя”: в Києві відбувся Жіночий марш. ФОТО
В Україні зареєстрували 5,5 тис. нових випадків коронавірусу
Після ДТП у важкому стані залишаються дев’ять пасажирів автобуса Познань-Херсон
Щеплення від коронавірусу отримали понад 17 тис. українців, з них майже 2,5 тис. військові
Число активних носіїв “ковіду” в Україні зросло ще майже на 5 тисяч. ДИНАМІКА
Протягом минулої доби, 7 березня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню. Про це повідомляє пресцентр штабу ОС у ранковому зведенні. Поблизу...
“Новинарня“ – український ньюзрум. Без фейків. В курсі важливих подій.
Ми пишемо насамперед про війну з російськими окупантами; про Збройні сили та їх розбудову; про армію і військових, силовиків і ветеранів, мобілізованих/демобілізованих, переселенців та їх проблеми; про життя на українському Донбасі й окупованих теренах; безпекові проблеми. Не оминаємо інші варті уваги події в Україні та світі.
Контакти
news @ novynarnia.com
contact @ novynarnia.com
Facebook
https://www.facebook.com/Novynarnia
Twitter
https://twitter.com/Novynarnia
Телеграм
https://t.me/Novynarnia
Приєднуйтеся до наших сторінок, коментуйте, оцінюйте, пропонуйте цікаві теми.
При передруку гіперпосилання на “Новинарню” обов’язкове в першому-другому реченні
Головний редактор: Дмитро Лиховій
Запрошуємо до співпраці партнерів, однодумців та рекламодавців
e-mail: contact @ novynarnia.com
+380 50 419 16 28
+380 68 760 12 02
Новинарня © 2016-2020