Прем’єр-міністр Росії Михаїл Мішустін заявив, що заразився коронавірусом.
Про це в четвер, 30 квітня, інформує видання “Дождь” із посиланням на заяву Мішустіна в ефірі телеканалу “Россия-24”.
“Щойно стало відомо, що тести, які я здав на коронавірус, дали позитивний результат. У зв’язку з цим і відповідно до вимог Росспоживнагляду я повинен дотримуватися самоізоляції, виконувати приписи лікарів, це необхідно зробити, щоб убезпечити моїх колег”, – сказав російський прем’єр.
Зазначається, що Мішустін вже повідомив президенту Володимиру Путіну, що йде на самоізоляцію, уряд продовжить роботу в штатному режимі.
Він також запропонував виконувати обов’язки прем’єра першому віце-прем’єру Андрію Бєлоусову.
Путін підтримав кандидатуру Білоусова як в.о. прем’єр-міністра і підписав відповідний указ.
Як інформувала “Новинарня“, Росія випередила Китай за числом хворих на коронавірус.
Читайте також:
У медика, який влаштував Путіну екскурсію лікарнею, знайшли коронавірус
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.