Шаблістка Ольга Харлан ушосте стала чемпіонкою Європи з фехтування

Українська шаблістка Ольга Харлан завоювала золоту медаль у фіналі чемпіонату Європи з фехтування, який пройшов у німецькому Дюссельдорфі.

Про це повідомляють у пресслужбі Національного олімпійського комітету України.

У фіналі змагань Ольга Харлан перемогла француженку Манон Брюне — 15:12. У півфіналі українка була сильнішою за представницю Угорщини Анну Мартон — 15:10.

Як зазначає Tribuna.com, для Харлан – ця перемога стала восьмою на чемпіонатах Європи. Вона двічі здобувала золото у командних змаганнях і шість разів – в особистій першості.

Крім того, це “золото” стало для спортсменки першим за останні п’ять років. Загалом у її активі 20 нагород чемпіонатів Європи: вісім золотих медалей, сім срібних та п’ять бронзових.