Пентагон дає Україні $250 мільйонів на посилення оборонної сфери

 

Оборонне відомство Сполучених Штатів офіційно підтвердило виділення $250 млн для України в контексті співробітництва у сфері безпеки й оборони.

Про це повідомляють на офіційному сайті Пентагону.

“Міністерство оборони оголосило сьогодні, що планує виділити Україні $250 млн з коштів на співробітництво у сфері безпеки для надання додаткової підготовки, забезпечення обладнанням, а також консультативних зусиль з метою нарощування потенціалу Збройних сил України”, – зазначається в повідомленні.

Це підтверджує давні відносини у сфері оборони між США й Україною. Таким чином, враховуючи нинішнє фінансування, загальна підтримка України з боку Сполучених Штатів у сфері безпеки становить $1,5 млрд з 2014 року.

В американському оборонному відомстві уточнили, що виділені зараз кошти спрямовуються на забезпечення поточних навчальних програм і оперативних потреб.

Це передбачає, зокрема підвищення морської ситуаційної обізнаності та операцій в рамках поточних зусиль США щодо збільшення підтримки військово-морської піхоти України; обороноздатність Сухопутних сил і Сил спеціальних операцій України шляхом надання снайперських рушниць, ракетних гранатометів та контрартилерійських радарів.

Крім того, це має на меті підвищення ефективності командування й контролю, виявлення електронних завад та розширення безпечних комунікацій. Заходи підтримки також спрямовані на забезпечення військової мобільності, нічного бачення й військового лікування.

“Це співробітництво у сфері безпеки стало можливим завдяки постійному прогресу України у прийнятті ключових інституційних оборонних реформ з метою наближення архітектури національної безпеки України до євроатлантичних принципів”, — наголосили в оборонному відомстві США.

Читайте також:
Пентагон “забанив” Росію у космічній галузі

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]